Pavasario darbai ir jūsų automobilis: ką būtina atlikti?

2006 Mercedes-Benz S-Class


Ne paslaptis, kad daugelis žmonių pavasarį įvardija kaip atsinaujinimo periodą – atliekami įvairūs darbai, dėl kurių galime vėliau džiaugtis kur kas tvarkingesne ir švaresne aplinka, na, o automobilis – taip pat ne išimtis: egzistuoja ne vienas darbas, kurį derėtų atlikti atėjus šiam metų laikui.

Užtikrinkite važiuoklės bei kėbulo ertmės švarą

Jei esate vienas iš tų žmonių, kuris galvoja, kad atėjus pavasariui pakanka tik nuplauti automobilio kėbulo paviršių, labai klystate. Dėmesį verta atkreipti, jog per žiemą į kėbulo ertmę patenka ant kelių esanti druska, kuri ilgainiui tirpsta ir gali paskatinti automobilio eroziją. Savaime suprantama, šio proceso nori išvengti kiekvienas, tad labai svarbu, kad atėjus pavasariui kruopščiai būtų nuplautas ne tik kėbulas, bet ir zonos, esančios prie kėbulo ertmių, o taip pat ir tos vietos, kur yra pažeistas dažų sluoksnis.

Kruopščiai nuvalykite langus iš vidaus

Dar vienas svarbus darbas, kurį verta atlikti pavasarį, tai – kruopštus langų valymas iš vidaus. Ne paslaptis, kad langai iš vidaus per žiemą pasidengia smulkiomis įvairiomis kilmės nešvarumų dalelėmis, tad jas būtina pašalinti. Tai padarius, langai atrodys ypač estetiškai ir bus užtikrintas puikus matomumas.

Smulkių detalių, laidelių bei diržų apžiūra

Pavasario saulei pašviestus stipriau, būtinai kruopščiai apžiūrėti ir smulkias detales, vamzdelius bei diržus – jie gali būti įtrūkę nuo šalčio, tad gali būti reikalingas jų keitimas arba atnaujinimas.

Jei reikia sutepkite durelių vyrius bei spynelę

Šaltis ir kiti žiemai būdingi veiksniai gali pabloginti durelių vyrių bei spynelės būklę, tad, labai tikėtina, jog atėjus pavasariui, šiuos elementus reikėtų sutepti.

Jei reikia, pakeiskite valytuvus

Verta akcentuoti, kad daugelio automobilių valytuvai po žiemos būna gerokai susidėvėję. Taigi, atsakingai įvertinkite jų būklę, ir, jei reikia pakeiskite.

Pavasaris yra puikus metus net ir pačioms tolimiausioms kelionėms, Tačiau tam, kad jos būtų iš tiesų nepriekaištingos, pirmiausia atlikite šiuos darbus, o tuomet – pradėkite planuoti keliones.

Comments are disabled.