Naudotos automobilių dalys

Prekiaujame įvairių markių naudotomis automobilių dalimis ir galime jas pasiūlyti konkurencingomis rinkos kainomis. Jei neturėtume jums reikalingos detalės, galime jas jums padėti surasti ir suorganizuoti jų pristatymą.

Pagrindiniai tinklalapiai, kuriuose galite rasti mūsų įmonėje ardomus automobilius ar jų detales:

Lietuvoje parduodamų naudotų automobilių ir dalių portalas, kur galite rasti ir mūsų įmonės išardytus ir ardomus automobilius, tereikia užeiti ant nuorodos. Išsirinkus reikiamą automobilį ir detalę, susisiekti su mumis galite telefonu arba elektroniniu paštu. Plačiau apie viską nuorodoje:

https://autoplius.lt/autodigma/skelbimai/autodalys/lengvuju-dalys

Naudotų automobilių dalių portalas, kur galite rasti mūsų įmonės išardytų automobilių atskiras detales pagal gamintojo kodus, jums reikia užeiti ant paieškos eilutės ir suvedus reikiamos detales pavadinimą arba ant jos esantį originalų kodą, galėsite pamatyti, ar tą detalę turime. Plačiau apie viską nuorodoje:

dalys.lt

Dar daugiau parduodamų naudotų detalių pagal pavadinimą arba gamintojo originalų kodą rasite tarptautiniame tinklalapyje, kur taip pat galite rasti mūsų įmonės išardytų automobilių detales, jums tereikės užeiti ant paieškos eilutės ir suvedus reikiamos detalės pavadinimą arba ant jos esantį kodą, galėsite pamatyti, ar tą detalę turime. Plačiau apie viską nuorodoje:

https://www.ebay.co.uk/str/autodigmaparts